LASS MAL
3:16
Il y a 16 jours
VEQNJO
3:59
Il y a 16 jours
KERKUN
3:00
Il y a 16 jours
SIRENA
2:51
Il y a 16 jours
TOM & JERRY
1:39
Il y a 16 jours
WEISS
3:06
Il y a 16 jours
KANIHER
3:01
Il y a 16 jours
BABY
2:50
Il y a 16 jours
KUR THOJSHE
3:32
Il y a 16 jours
SHQIPTAR
3:34
Il y a 16 jours
STARI MAHALLES
3:43
Il y a 16 jours
BOSS
3:01
Il y a 16 jours
LOUIS VUITTON
3:10
Il y a 16 jours
MADONNA
3:03
Il y a 16 jours
AUF WIEDERSEHEN
3:17
Il y a 16 jours
ZEMRA IME
3:09
Il y a 16 jours
DELPHER DINAKE
3:07
Il y a 16 jours
HANA
3:24
Il y a 16 jours
NOKIA
2:08
Il y a 16 jours
GLOCK
2:48
Il y a 16 jours
BABY
2:50
Il y a mois
MADONNA
3:03
Il y a mois
Madam
3:47
Il y a 2 mois
LASS MAL
3:17
Il y a 3 mois
TOM & JERRY
1:40
Il y a 5 mois
AUF WIEDERSEHEN
3:15
Il y a 5 mois
ZEMRA IME
3:09
Il y a 8 mois
DELPHER DINAKE
3:07
Il y a 9 mois
Pinocchio
2:39
Il y a an
SHQIPTAR
3:37
Il y a an
GLOCK
2:48
Il y a an
STARI MAHALLES
3:44
Il y a an
NANA
3:50
Il y a an
Ghetto
3:37
Il y a an
Pa Pa
3:21
Il y a 2 ans
Xhelozia
3:58
Il y a 2 ans
Uh Uh
1:53
Il y a 2 ans
Dhezu
3:29
Il y a 2 ans
Kanceri
4:34
Il y a 2 ans
Kuks
2:47
Il y a 2 ans
Donald Trump
5:07
Il y a 2 ans
Commentaires
Joanna
Joanna Il y a 17 heures
Wir wollen in dein Video
miko foin
miko foin Il y a 20 heures
Thurata ma e mir per hanen 🥰🥰🥰☝🏻🎈
Feki Fejzo
Feki Fejzo Il y a jour
Shum emocion....vetem nje prind e ndjen me tvertet kte keng...
Faton Berisha
Faton Berisha Il y a 2 jours
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Afrim Myftari
Afrim Myftari Il y a 2 jours
Mozzik 🔥💪 legjenda 🤞🔥🙏
dutoiu hour
dutoiu hour Il y a 2 jours
Shum vshtir mos me pas evladin ngat 😭😢 Zot bekoji femijet tane dhe ruaji nga cdo e keqe🤍
Matilde Mara
Matilde Mara Il y a 3 jours
Kjo eshte kenga me e bukur e Mozik🌹
miko foin
miko foin Il y a 20 heures
Wooow
Benedeta Bene
Benedeta Bene Il y a 3 jours
♥️😘
Arifos ,ABMC
Arifos ,ABMC Il y a 3 jours
MOZZIK ft 2Pac
Amra Ferati
Amra Ferati Il y a 3 jours
Faavvvv songgg🥺😍😍
AdlerKartell
AdlerKartell Il y a 3 jours
🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela Il y a 3 jours
I kam degju te gjitha kengt ama kjo me plq me shm🙈❤Vdes per ket keng❤🙈#veqnjo🙈❤
Enzo Fxx
Enzo Fxx Il y a 4 jours
Fuck that Bitch ass
M Dubovci
M Dubovci Il y a 4 jours
Tekst i menqur shume shumme e knqun
Nuha ardiana
Nuha ardiana Il y a 4 jours
🧸♥️🥺😭
yroohj gouy
yroohj gouy Il y a 3 heures
Wooow
MegaKR2012
MegaKR2012 Il y a 4 jours
frshow.info/watch/RO25OkkfOFg/video.html video mit german lyrics
dutoiu hour
dutoiu hour Il y a 2 jours
Gänsehaut
AFRIM ##
AFRIM ## Il y a 4 jours
E kalli bir 💥💥
RAKIP BIBA
RAKIP BIBA Il y a 4 jours
Sari mos u nervozo Une e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurre nuk t'lo Sari mos u nervozo-o-o-o-o Une e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurre nuk t'lo-o-o-o-o Sari mos u nervozo-o-o-o-o Une e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurre nuk t'lo-o-o-o-o Amo, pse je ba me nerva? Prit se erdha Ti e di që vetëm për ty më rref zemra Jom i pir, por e di se cfarë po flas ??? jon krijuar ti boj pas Bife, që shumë vite s'kom pas si ty E qikjo ndjenjë s'po du mu kry Gocë Tironse (yeah), moj gocë magjike (yeah) A ma fal se s'muna me t'pas mike Je ka m'cmend, cmend, cmend, cmend, cmend Mi ke marrë krejt mendt, mendt, mendt, mendt, mendt Kur po lun me bel, bel, bel, bel, bel Oh po m'prek tash n'tel, n'tel, n'tel, n'tel, n'tel Oh le t'del ku t'del, t'del, t'del, t'del, t'del Parajsë e bane kyt ferr, ferr, ferr, ferr, ferr Prej meje s'ke kurrë sherr, sherr, sherr, sherr, sherr Për kët' arsye vetëm qetësohu Shawty mos u nervozo Unë e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurrë nuk t'lo Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o (Mos u bo nervoz) Yah, n'sa shume femra kam kaluar Vetëm ti, jam rehatuar Pllumi im ti je e bekuar E vetëm për mua, je e dërguar Ca po bon-bon-bon-bon-bon Hajt po t'pres n'ballkon-kon-kon-kon-kon Hajde puthe shpirtin ton-ton-ton-ton-ton Kurrë s'do jesh pishmon-mon-mon-mon-mon-mon Unë e di qe ty t'shqetëson-son-son-son-son-son Mos jam me tjetër kon-kon-kon-kon-kon E di e kam keq profesion-sion-sion-sion-sion-sion Po ti po m'plotëson-son-son-son-son-son E vetmja drogë që m'zon-m'zon-m'zon-m'zon-m'zon Edhe nuk ëm bon dom-dom-dom-dom-dom Ishe ti, je ti, do ngelesh ti gjithë jetën Shawty mos u nervozo Unë e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurrë nuk t'lo Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o love
R. H. C. P
R. H. C. P Il y a 4 jours
LOVE FROM KROACIA 🇭🇷🇦🇱
Hadria Ugo
Hadria Ugo Il y a 4 jours
These are great, good vid, I've subbed! I got a perfect chanel 19 bag and i want recommend this trusted seller to get the high quality reps 👉👉👉👉 ****#checkthebestdesignerbags****
Aiman Gaming
Aiman Gaming Il y a 4 jours
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🥰🥰🥰🥰💪🥺🥺🥺
afutla qian
afutla qian Il y a 3 jours
❤️❤️❤️
senni bgon
senni bgon Il y a 4 jours
Loredana king lori album : Hana Mozzik : hana
xoobo vola
xoobo vola Il y a 2 jours
Gänsehaut
Ina Ina
Ina Ina Il y a 4 jours
O zot i madh 😭
vliduu zeeb
vliduu zeeb Il y a 4 jours
Mit Herz gesungen. Das kann die rabenmutter schon lang nicht mehr.
Arta Merseli
Arta Merseli Il y a 5 jours
Oh yah Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher kaniher, kaniher kaniher, yah [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq [Verse 1] Kaniher cona mirë shyqyr Kaniher s'flej deri n'syfyr Kaniher i pengoj njerzt Vec kaniher po m'pengojnë mu shumë njerz Kaniher shumë happy, kaniher n'depresion Kaniher po m'kesh syri, kaniher po m'loton Kaniher po thom: "S'di as vet ca kom" Kaniher e di ca kom po as vetja s'po m'kupton Kaniher lëndona (chah), flena e dëshprona Kaniher, shumë urtona , vetëm njeher nervozona Kaniher n'natyrë, kaniher Xanax Kaniher shumë poshtë, kaniher shumë nalt Kaniher ujë, kaniher alkool Kaniher me kufi, kaniher s'ka boll, veq boll [Pre-Chorus] Unë jom rrugës me shofer, uh la la Për krejt t'mirat thom "Alhamdulillah" Djelli nxen për krejt njësoj, uh la la Kaniher na rrzon jeta na con po valla [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq [Verse 2] E blejta Rolex-in po s'mujta kurrë kohën E kom shëndetin prapë po ankohem Blejta dhomën po s'mujta gjumin Se kjo jetë o' qysh t'ia bosh ti brumin Ushqim të shtrenjtë po nesër prapë untohna Sot s'kam as nje cent, nesër bej miljona Sot jam i dobët, nesër forcona Life is good, po t'betona G-Class 63, S-Coupe 63 Po asnjona s'po me kallxojnë ku po m'cojnë Këto rrugë kaniher po m'rrezikojnë E kaniher vec mendt që s'po m'lojnë Kom vila, shpia e flej n'hotele E kaniher fle edhe nëpër kerre Kaniher punët ecin shumë mirë Kaniher po vijnë vec vet' sherret Muj me ble diplomën e shkollës amo kurrë jo dijen (muj) Muj me ble një lis (muj) ama kurrë jo hijen (s'muj) Këto patika Gucci nuk hecin vet' Gjamperi 2 mijë Euro po s'po m'mban nxehtë A m'kupton? Këto sene i menoj Kaniher, kaniher, kaniher [Pre-Chorus] Unë jom rrugës me shofer, uh la la Për krejt t'mirat thom "Alhamdulillah" Djelli nxen për krejt njësoj, uh la la Kaniher na rrzon jeta na con po valla [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq
Al papa
Al papa Il y a 5 jours
Kam kajt vallah 🥺
Al papa
Al papa Il y a 13 heures
@mixio hili Was bedeutet das ich verstehe das nicht
mixio hili
mixio hili Il y a jour
Gänsehaut
Nika's Game
Nika's Game Il y a 5 jours
allbum mat mir kur skum ngu king 1
Nika's Game
Nika's Game Il y a 5 jours
shum e fort bro king je 1
Mila Yahiaoui
Mila Yahiaoui Il y a 5 jours
Mashaallah die bisherigen Übersetzungen klingen sehr süß ich hoffe das Hana das jeden Tag hören darf in sha Allah damit sie sich immer an dich errinert wenn du nicht da bist !
senni bgon
senni bgon Il y a 4 jours
Hana dein Papa hat ein sehr emotionales lied FÜR DICH geschrieben !!!
vesa elezi
vesa elezi Il y a 5 jours
shum e bukur kenga i mungon vec klipi
TrapArmy Korabi
TrapArmy Korabi Il y a 5 jours
kin mach weiter so
Melia Meta
Melia Meta Il y a 5 jours
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💎💎💎💎
Melia Meta
Melia Meta Il y a 5 jours
Mozzik ist der beste ❤❤❤💎💎💎💎
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela Il y a 5 jours
Omg super❤❤🔥🔥
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela Il y a 5 jours
O zott cfr artisti❤Mozzik the best👑🔥❤
Joanna
Joanna Il y a 17 heures
E kalli Diten E KurbanBajramit
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela Il y a 5 jours
hit hit hit🔥🔥🔥
Valbone Spahiu
Valbone Spahiu Il y a 5 jours
BRAVO
laskin riubn
laskin riubn Il y a 5 jours
Shum vshtir mos me pas evladin ngat 😭😢 Zot bekoji femijet tane dhe ruaji nga cdo e keqe🤍
Lagreco T
Lagreco T Il y a 5 jours
🥺♥️
selmi Haliti
selmi Haliti Il y a 5 jours
❤️👌🏾💪🏾🔥🔥🔥
Sadi Bici
Sadi Bici Il y a 6 jours
Super bro ke super karakter ...i see you upp broo😉🙃
bofooit gojo
bofooit gojo Il y a 4 jours
Kaniher foli me Dreq, phää njeri Album is on Fier Habibi 🔥❤️
Erdeniza Pervetica
Erdeniza Pervetica Il y a 6 jours
🙌🙌🙌
A Sh
A Sh Il y a 6 jours
Toller Text Mozzi du bist der King 👍 LORI LEFT THE CHAT 😂
Ajsel Alimi Ajsel Alimi
Ajsel Alimi Ajsel Alimi Il y a 6 jours
🥰😍
neti ze
neti ze Il y a 6 jours
Fuck , hab es nicht erwartet das es so ein Track wird .. man er tut mir so leid ...
Loa Lèo
Loa Lèo Il y a 6 jours
Woooow ca kange ,ca emocionesh 🥰
laskin riubn
laskin riubn Il y a 5 jours
Richtig nice
David Pjetri
David Pjetri Il y a 6 jours
Original zikki, king
Bujamin Imeri
Bujamin Imeri Il y a 6 jours
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🏻👐🏻👐🏻❤️❤️❤️
CISCO POLO
CISCO POLO Il y a 6 jours
👑 MOZZIK 👑 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
CISCO POLO
CISCO POLO Il y a 6 jours
👑 MOZZIK👑 ,🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
CISCO POLO
CISCO POLO Il y a 6 jours
👑 MOZZIK 👑 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
vlera hajrullai
vlera hajrullai Il y a 6 jours
Mozzik: Okej dalim , ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa me afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kun kerkun Ooo ska kerkun kun kun kun kun kerkun E ska ker kun kun kun kun kun kerkun. Jam lazdru shume her un e di E tani ne intervist, e ti si ne polici E ti me pyteshe kush o kjo Une: "jo valla sdi" Ama besom qito tripa Kalon cdo i ri ??????????? Kur tdjeg ty djelli Une bona vaj ulliri Vec ti ma din truni E shpirtin mas miri Nese ste kam un ty ?????????????????? Tbej nervoz me kast Vec me tni tu msha Mos na nin edhe kojshit Se jena tu u perla ??????????????????? Me tpershku fjal nuk gjej e skam Se ti ska, jam mundu me gjet po ska E s'dyshoj un nty kurr ma Une vi me tmarr Vec kallxom ti ne sa sa sa KIda: Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk e ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun O ska kerkun kun kun kun kun kerkun E ska kerkun kun kun kun kun kerkun Kaniher besoj shume Kaniher sbesoj hic Po sja vlen per naj bi**h Me mu mos e prish Sbej tatu une tmaj nen mish Sa mke mu une tkam 5 fish Kaniher kur po te nxo Kush eshte kjo e ajo E kur po ma kthen "Valla nuk pe njoh " Une ta fali vec mos ma merr per dobsi Se tani bona keq e ta imshoj vi ooooo Sakrific per dashni ja vlen Me fal kaniher ja vlen Vec me tepru sja vlen Se tani ma nuk em gjen Qyteti shum i madh e ti dole Zemren tem ma more E gezove, e idhnove Po ska lidhje vec dalim pa fore Okej dalim , ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kerkun
Miranda Mira
Miranda Mira Il y a 6 jours
Wooow
Badalli Nuhi Nuhi
Badalli Nuhi Nuhi Il y a 6 jours
Bosssi mahalles
Dashmira Kocaj
Dashmira Kocaj Il y a 6 jours
Shume e bukur kjo Kenga sul seksese mozzik
daklan77
daklan77 Il y a 6 jours
Majsahshaugadsgcuagdag aw dbudau gdg wwaugduw auggagduauGdgdA AG AwUAGdAzGZdgaGAgdgdgdgdgdgdgGDAIUZDGSF uzuSZG GgZ UFGduzGD G UGuzggg UZZG G UG u UZ GCDGU Y GSgUGSGC g I u uiz gzg gg gu8u8eiru8t3z94657udhgfuezu uezu egzguf dh uih iu he uhh iuehgufh dh sfuffhg si hefgidh sihg sdhlifuh fdsligh sdif dsiughdsiughdsphgudsgh u ihiu hfsf guhfdsiu hgiu hdiugh dii uhgush sfhgus hgsgsiuhs pu u ggpis hug hfu fhgsughsdiaävaare äpUUSDJ ewhwuah ds gfv zarWQHSA IAB W BAuauah hru hr ihaidai riaha hria h aoiuahugalA H AHHSH RHUFHRJDH UIS HRJK DSUEH UIFHASDKFZ UHEFEHUHUEFUEUUESFajghub hhrklarhahj al rh
Benqe Aziri
Benqe Aziri Il y a 6 jours
Mozz baba ❤️❤️
Thaqi Aryng
Thaqi Aryng Il y a 6 jours
hajde
soinhu foitu
soinhu foitu Il y a 3 jours
Kaniher foli me Dreq, phää njeri Album is on Fier Habibi 🔥❤️
flavacharts de
flavacharts de Il y a 6 jours
Visit flavacharts.de Best choice for U GermanRap**House/Dance**International
Furkan Latifi
Furkan Latifi Il y a 6 jours
😋😋😋😋
Erald Sinaj
Erald Sinaj Il y a 6 jours
👏👏👏👏👏